Pistolety

Pistolet Xcite Airmix z regulacja strumienia zalecany do wszelkiego typu zastosowań. Wyjątkowo dobrana ergonomia, pistolet wysokiej klasy i precyzji. Możliwość regulacji szerokości strumienia .
Rozpylanie HTI spełnia najnowsze wymogi prawne w zakresie ochrony środowiska Nowe pistolety M22 HTI dostępne są w wersji grawitacyjnej lub wersji ciśnieniowej, z wyposażeniem w postaci pompy lub zbiornika ciśnieniowego. Do wyboru są dwie głowice rozpylające, co pozwala na optymalizację oczekiwanego rezultatu w zależności od natężenia przepływu oraz rodzajów rozpylanych substancji. Wysoka skuteczność pistoletów M22, przeznaczonych do rozpylania substancji płynnych, została osiągnięta dzięki zastosowaniu głowic E5 lub E3, gwarantujących wyjątkową jakość rozpylania i oszczędności produktu. Głowice E5 i E3 pozwalają na wykorzystanie wszystkich zalet rozpylania HTI, przy zastosowaniu substancji o nieco wyższej lepkości. Ostatnia nowość z serii pistoletów HTI zapewniająca wysoką jakość prac wykończeniowych i wyjątkowy komfort pracy. Dostępny z dwiema głowicami rozpylającymi do wyboru. Jedna z nich zalecamy do produktów rozpuszczalnikowych w wodzie E5 K HVLP a druga do produktów na bazie mocnych lub bardzo mocnych suchych koncentratów EP5
Pistolet M22 G HPA GSP o wysokiej ergonomiczności budowy z unikalną kombinacją ciśnienia. Kubek grawitacyjny dla trudnych do rozpylenia materiałów takich jak High Solids i wodorozcieńczalnych.
Ostania nowość z serii pistoletów HPA zapewniająca wysoka jakość prac wykończeniowych i wyjątkowy komfort pracy. Nieporównywalna jakość natrysku z duża siłą atomizacji pozwalająca na aplikowanie wszelkiej gamy produktów.
Pierwszy pistolet Airmix z regulacja strumienia zalecany do wszelkiego typu zastosowań. Wyjątkowo dobrana ergonomia, pistolet wysokiej klasy i precyzji. Możliwość regulacji szerokości strumienia .
Pistolet AIRMIX AVX – dzięki kompaktowej budowie i niedużej wadze przewyższa swoimi wynikami i wydajnością urządzenia automatyczne. Jakość rozpylania gwarantowana przez głowice i dysze najnowszych generacji gwarantuje wysoka jakość i wykończenie i dużą oszczędność produktu. Cyrkulacja produktu jest możliwa na poziomie podstawy lub wewnątrz pistoletu. Rozpylanie automatyczne pozwala zwiększyć wydajność i jakość pracy. Zasilanie pistoletów materiałem odbywa się za pośrednictwem pomp. Technologia Light AIRMIX